Second Home International is een beurs die georganiseerd wordt door Fairs Consult, een dochteronderneming van Artexis, de grootste beursorganisator van Europa. Second Home International is dé place to be als je als 40 plusser op zoek bent naar een tweede verblijf om extra veel te genieten van je vrije tijd.
Op de Second Home International kan je terecht voor alles wat te maken heeft met een tweede verblijf in binnen- of buitenland. Of je nu op zoek bent naar een tweede woonst in de Ardennen, Zuid-Frankrijk, Costa Rica, Noorwegen, etc.; bij Second Home vind je alle nodige informatie rond appartementen en vakantiehuizen over heel de wereld. Dankzij Second Home International kan je raad vragen aan vastgoedmakelaars en immobiliënkantoren, bouwpromotoren van vakantieresidenties, banken en andere financiële instellingen, verzekeraars, en vastgoedverenigingen uit elke hoek van de wereld.
Second Home International richt zich vooral op 40 plussers die willen genieten van het leven en een tweede verblijf zoeken om hun vrije tijd een kwalitatieve invulling te geven. Door de gespecialiseerde vastgoedmarkt omtrent een tweede verblijf op één beurs van 10.000m2 te organiseren, krijgen ze via Second Home International alle nodige informatie aangeboden om hun droom van een tweede verblijf waar te maken.
Second Home International vindt dit jaar plaats van 22 tot en met 24 februari 2013 in Flanders Expo Gent. Op vrijdag is de beurs geopend van 14u tot 20u; op zaterdag en zondag kan je van 11u tot 18u de beurs bezoeken.
De toegangsprijs voor Second Home International is €10 per persoon. Kinderen onder de 12 jaar mogen gratis naar binnen. Als je via de website van Second Home International vooraf registreert, krijg je een korting van 50% en betaal je €5 per persoon (maximum 2 personen per kaart).